http://www.izolacje-frel.pl

  • +48 785 995 808
  • Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

Szerokie spektrum zastosowań natryskowych izolacji poliuretanowych.

Zastosowania izolacji natryskowych obejmują w zasadzie wszystkie obszary dziedziny budownictwa, od budownictwa jednorodzinnego, przez budynki mieszkalne wielorodzinne, budownictwo przemysłowe: hale, magazyny, po obiekty dla rolnictwa i przetwórstwa spożywczego. Stosując izolacje natryskowe do dachów płaskich i skośnych, sufitów, ścian i podłóg zapewnia się wyjątkowo niską przepuszczalność cieplną, ciągłość izolacji w miejscach trudno dostępnych, a czasem także poprawia się stateczność konstrukcyjną obiektu.

Innym przykładem zastosowania jest natryskowa izolacja posadzek z ogrzewaniem podłogowym. Pianka jest natryskiwana na suchy, pozbawiony pyłu fundament, pokrywając rury wodociągowe oraz osłonowe instalacji grzewczych i elektrycznych.

Po krótkim czasie utwardzania kładzie się rury grzewcze i wylewkę,przy czym warstwa wylewki zostaje oddzielona od izolacji folią.

Duża wytrzymałość pianki poliuretanowej na ściskanie gwarantuje pewne podłoże o doskonałych właściwościach izolacyjnych, nawet gdy jest ono poddawane stałym naprężeniom.

Inną zaletą jest to, że produkt przed zastosowaniem jest w postaci ciekłej i ma bardzo małą objętość, co wymaga niewielkiej przestrzeni i dlatego obniża koszty transportu. Łatwo go nakładać i nie wymaga żadnych mocowań, co pomaga utrzymać niskie koszty.

Frel - Izolacje

Izolacje i ocieplenia natryskowe piankami poliuretanowymi

NIP: 764-185-34-50

Regon:

Kontakt

48 785 995 808

Na naszej stronie, w sekcji "Wyślij zapytanie" udostępniamy Państwu rozbudowany formularz, którego wypełnienie pozwoli nam na oszacowanie kosztów Państwa inwestycji związanej z izolacją i/lub ociepleniem obiektu pianką poliuretanową [PUR] metodą natrysku hydrodynamicznego.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

W Firmie Frel - Izolacje zajmujemy się profesjonalnym izolowaniem i ocieplaniem obiektów budowlanych: mieszkalnych, przemysłowych i dla rolnictwa. Stosując innowacyjne materiały, jakimi są  pianki poliuretanowe PUR i używając nowoczesnych urządzeń aplikujących gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i krajów UE.

©2024 Firma Frel - Izolacje i ocieplenia natryskowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie SerwiCom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem