http://www.izolacje-frel.pl

  • +48 785 995 808
  • Pn. - Pt. 8:00 - 17:00

Natryskowe izolacje i ocieplenia pianą poliuretanową

Natryskowa pianka izolacyjna jest opłacalnym i uniwersalnym sposobem izolowania powierzchni wszelkiego rodzaju, włącznie z przestrzeniami kłopotliwymi i trudno dostępnymi. System poliuretanowy jest tworzony poprzez natrysk bezpośrednio na podłożu, które ma być zaizolowane. Natryskiwany materiał tworzy ciągłą, równą warstwę bez złączy i szczelin, eliminując wszelkie mostki cieplne. Izolacja natryskowa jest idealnym rozwiązaniem dla bardzo szerokiej gamy powierzchni i kształtów, ponieważ materiał dostosowuje się bez przerw do każdego profilu.

Fenomen rosnącej popularności tej nowoczesnej technologii, to nie przypadek, ani moda. Fakty jednoznacznie wskazują, że izolacje natryskowe z pianek poliuretanowych są po prostu lepsze od dotychczas używanych, tradycyjnych materiałów izolacyjnych takich jak styropian czy wełna mineralna.

Zalet natryskowych pianek poliuretanowych jest wiele, a między innymi:

szybkość i łatwość nakładania warstwy izolacyjnej,

wyjątkowa szczelność izolacji pozwalająca uzyskać jednolitą powłokę, a jej największą zaletą tej technologii jest bez łączeniowy sposób aplikacji, w całości eliminujący mostki cieplne.

posiadają najlepsze parametry izolujące

dają gwarancję szczelności izolacji

posiadają właściwości oddychające i nie oddychające

powłoki cechuje trwałość na długie lata

zwiększają wartość budynku do odsprzedaży

wzmacniają konstrukcję nośną, są samogasnące

dobra izolacja generuje oszczędności.

Frel - Izolacje

Izolacje i ocieplenia natryskowe piankami poliuretanowymi

NIP: 764-185-34-50

Regon:

Kontakt

48 785 995 808

Na naszej stronie, w sekcji "Wyślij zapytanie" udostępniamy Państwu rozbudowany formularz, którego wypełnienie pozwoli nam na oszacowanie kosztów Państwa inwestycji związanej z izolacją i/lub ociepleniem obiektu pianką poliuretanową [PUR] metodą natrysku hydrodynamicznego.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

W Firmie Frel - Izolacje zajmujemy się profesjonalnym izolowaniem i ocieplaniem obiektów budowlanych: mieszkalnych, przemysłowych i dla rolnictwa. Stosując innowacyjne materiały, jakimi są  pianki poliuretanowe PUR i używając nowoczesnych urządzeń aplikujących gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski i krajów UE.

©2024 Firma Frel - Izolacje i ocieplenia natryskowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie SerwiCom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem